هر ساله استاد مهدوی شاگردهای را برای کسب درصدهای خارج از درصد قابل کسب توسط افراد عادی آماده می‌کنند، این کلاس به صورت حضوری نیمه خصوصی(تعداد شرکت کننده محدود) فقط یک بار در سال برگزار می شود. به لحاظ محرمانه بودن و کپی نشدن دوره مورد نظر ارائه اطلاعات در خصوص کم و کیف دوره مقدور نمی‌باشد، فقط در همین حد که در صورت محقق نشدن ادعا طبق قرارداد تنظیم شده مبلغ پرداختی عودت داده می‌شود. برای مشاهده درصدهای کسب شده کنکور دکتری ۹۸ می‌توانید به سایت و کانال مراجعه کنید، با سند ارائه شده است.

#یک‌سوال

آیا هر شخص با هر سطحی می‌تواند در این دوره شرکت کند؟

#پاسخ

افرادی که اطلاعات قبلی و بیس صفر دارند در این دوره سریع تر از افراد دیگر پیشرفت خواهند کرد، پس برای اولین بار در یک دوره‌ای پایین بودن سطح یک مزایا خواهد بود.

 

توجه به چند نکته قبل از هر اقدامی الزامی است؛

– میزان ساعات طول دوره مشخص و تعیین شده نمی‌باشد، ملاک رسیدن به هدف مورد نظر است اما دوره به صورت هفتگی برگزار خواهد شد، هفته‌ای ۴ ساعت.

– این دوره ویژه تمامی گروه‌های وزارت علوم و بهداشت بجز گروه فنی مهندسی می‌باشد. بچهای گروه فنی مهندسی در کد ویژه خودشون می توانند شرکت کنند، کد ویژه گروه فنی مهندسی چون فقط برای بچهای فنی است خود کم از دوره تضمینی ندارد.

– امکان رزرو مشاوره قبل ثبت‌نام با استاد مقدور است.

– بعد از تکمیل ظرفیت تحت هیچ شرایط امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت.

– دوره تکرار نخواهد شد.

– ضبط صدا و فیلم در دوره مقدور نخواهد بود.(در دوره‌های عادی چنین محدودیتی نداریم).

– ارتباط با استاد تا روز آزمون و مشاهده درصد رنگین تعهد داده شده قطع نخواهد شد.

– هزینه این دوره نسبت به دوره‌های عادی بالاتر است.

– در حین برگزاری دوره در صورت توافق استاد و شاگرد مبنی بر اینکه شخص مورد نظر نمی‌تواند درصد یاد شده را کسب کند با عودت مبلغ پرداختی شاگرد در مسیر دیگری راهنمایی خواهد شد.

– جزوات این دوره به صورت کد بندی شده است که علنا امکان استفاده توسط شخص دیگر وجود ندارد، پس اگر قصد دارید دو یا چند نفر بشید یک نفر ثبت نام کند به نفرات بعدی معنویات کلاس را برساند پیشنهاد می‌شود انجام ندهید، با شروع دوره و اولین جلسه مشاهده خواهید کرد که امکانش نیست.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۹۹۰۹۶۰۱۰۹۰

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.